Escape room – świetna zabawa i duże emocje

zagadki czekaja na was w escape roomie

Zakładacie przepaski na oczy i wchodzicie do tajemniczego pokoju. Mistrz ceremonii wprowadza Was w historię, po czym zamyka drzwi. Macie godzinę, żeby uwolnić się z pomieszczenia. Chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę? Wybierzcie się do pokoju zagadek.

Escape room, to forma rozrywki, w której grupa ludzi zostaje zamknięta w odpowiednio przygotowanym pokoju. Aby się uwolnić, trzeba rozwiązać zagadki logiczne. Zadania wymagają pracy zespołowej, minimalna ilość uczestników to dwie osoby. Czuwający nad przebiegiem gry mistrz ceremonii wprowadzi was w klimat.

Fabuła pokoi zagadek może być bardzo różna, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Miastem, w którym escape roomy cieszą się ogromną popularnością, jest Kraków. Wielbiciele ucieczek znajdą tu cały przekrój tematyki pokoi – od horroru, poprzez przygody czy kryminalne zagadki, a przykładem może być oferta escape room Lost Room Kraków dostępna tutaj: http://www.lostroom.pl/

Prawdą jest, że większość pokoi zagadek przygotowanych nie tylko w Krakowie, ale i w całej Polsce, robi bardzo realistyczne wrażenie. Można się poczuć jak w prawdziwym hotelowym pokoju czy w pracowni szalonego alchemika. Pokoje są też dostosowane do wieku odwiedzających. W niektórych może bawić się cała rodzina. Inne są przeznaczone dla pełnoletnich uczestników.

Wielu uczestników pyta o bezpieczeństwo. Zanim wybierzemy pokój, warto zapoznać się z wymogami bezpieczeństwa. Jeśli pokój zagadek jest monitorowany, znajduje się w nim przycisk bezpieczeństwa, pozwalający przerwać zabawę w dowolnym momencie oraz system awaryjnego otwierania drzwi, daje to uczestnikom gwarancję bezpiecznej zabawy,

Escape room to świetna propozycja na spędzenie popołudnia. Pokoje zagadek są też popularne jako rozpoczęcie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego czy imprezę urodzinową. Jest to gwarancja świetnej zabawy. A fabuła pokoi jest tak wciągająca, że kiedy drzwi za uczestnikami zamykają się, tracą oni poczucie rzeczywistości i angażują w zagadki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *