AOMEI Backupper Technician Plus 6

AOMEI Backupper Technician Plus 6

AOMEI Backupper Technician Plus 6 to nowa odsłona niezawodnego oprogramowania do odzyskiwania danych i tworzenia kopii zapasowych. Program ten charakteryzuje się przejrzystym interfejsem oraz wielofunkcyjnością i przeznaczony jest zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i małych, oraz średnich przedsiębiorstw. Z dzisiejszego wpisu dowiesz się, jakie zalety ma najnowsza wersja tego praktycznego oprogramowania stworzonego przez AOMEI Tech Software.

Tworzenie kopii zapasowych – ogrom możliwości

AOMEI Backupper Technician Plus 6 umożliwia tworzenie kopii zapasowych systemu, dysku, poszczególnych partycji, a także plików i folderów. W ten sposób nawet w przypadku awarii systemu istotne dane nie zostaną utracone. Z pewnością dużym ułatwieniem jest możliwość automatycznego tworzenia kopii zapasowych każdego dnia w czasie rzeczywistym. Odbywa się to na podstawie logowań, a także przy uruchamianiu i zamykaniu systemu.

Proste przywracanie systemu i klonowanie

Oprogramowanie to głównie cenione jest przez użytkowników za przejrzysty interfejs i łatwość obsługi. Dzięki temu nawet niedoświadczona osoba będzie w stanie skutecznie zapisywać kopie zapasowe, chronić ważne informacje przed utratą, a także przywracać stan systemu wraz z wszystkimi danymi w przypadku wystąpienia poważnej awarii. Program ten umożliwia też odzyskiwanie uszkodzonych plików kopii zapasowej i klonowanie jednego dysku na drugi.

Inne narzędzia i udogodnienia

Oprócz wspomnianej wcześniej możliwości tworzenia kopii zapasowych oraz przywracania stanu systemu warto wspomnieć inne funkcje tego oprogramowania. Najbardziej praktyczne z nich to: sprawdzanie pliku obrazu pod kątem uszkodzeń i zabezpieczanie plików przed nieautoryzowanym dostępem za pomocą hasła. Program umożliwia montowanie obrazów kopii zapasowych plików, przeglądanie ich i podpisywanie. Za jego pomocą można stworzyć botowalną płytę CD/DVD, aby ponownie uruchomić komputer.

Jak widać więc najnowsza wersja programu AOMEI Backupper Technician Plus to kompleksowe narzędzie, które pozwoli uniknąć przykrych konsekwencji bezpowrotnej utraty danych. Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w ten program lub dowiedzieć o nim więcej odwiedź stronę https://www.vebo.pl/aomei-backupper-technician-plus, lub https://www.vebo.pl/aomei-tech-software. Znajdują się tam wszystkie przydatne informacje dotyczące licencji, opis techniczny, a także opinie klientów. Nie warto narażać się na kłopoty związane z utratą istotnych danych, dlatego nie czekaj – zabezpiecz się już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *