Impreza weselna i jej prawidłowa organizacja.

Nie da się ukryć, iż zorganizowanie dobrej imprezy weselnej wymaga czasu i poświęcenia. Trzeba tutaj ustalić bardzo wiele kwestii, dopiąć szczegółów, zarezerwować lokal i zatrudnić odpowiednie osoby. Trzeba także przemyśleć kwestię oprawy muzycznej. Czy lepszym rozwiązaniem będzie dla nas DJ na wesele, czy też może zespół weselny. Trzeba także przemyśleć kwestię wyżywienia, ustalić menu, pory posiłków. Jednym słowem jest bardzo dużo kwestii związanych z organizacją imprezy weselnej. Warto więc zabrać się do tego z gotowym planem działania i z odpowiednim wyprzedzeniem. Pozwoli nam to uniknąć wielu nieprzewidzianych i niejednokrotnie nieprzyjemnych sytuacji.

Najważniejsze czynności przy organizacji imprezy weselnej.

W pierwszej kolejności trzeba będzie oczywiście wybrać lokal, w którym chcemy zorganizować imprezę. Wiąże się to z koniecznością ustalenia terminu imprezy i z reguły tez całego ślubu. Tutaj mamy na myśli kwestię tego typu, iż w pierwszej kolejności ustalamy termin imprezy w lokalu, który nam odpowiada. Dopiero kiedy mam ten termin zaklepany będziemy mogli oficjalnie ustalić termin ślubu. Wynika to z faktu tego, iż dobre, najlepsze lokale mają bardzo duże obłożenie na terminy weekendowe. O wiele łatwiej będzie kiedy zorganizujemy imprezę w środku tygodnia. Niemniej jednak wtedy nie mamy co liczyć na zbyt wielka ilość gości. Nie każdy przecież dostanie od ręki urlop.

Następnym krokiem, kiedy już ustalimy termin imprezy i zarezerwujemy lokal, będzie zatrudnienie DJ na wesele. Jest to bardzo istotną kwestią, aby do tego kroku przejść od razu, niezwłocznie. Dobry DJ z Bielska Białej będzie z całą pewnością mieć także duże wyprzedzenie w rezerwacji terminów. Dlatego też, należy tak samo z wyprzedzeniem podejść do kwestii tego, aby zapewnić sobie jego usługi a tym samym dobrą oprawę muzyczną imprezy weselnej.

Jak wybrać dobrego DJ-a na wesele?

Bardzo istotne jest tutaj to, aby DJ na wesele, którego wybierzemy był faktycznie dobrym w swoim fachu. W tym celu, potencjalnych kandydatów powinniśmy poprosić o portfolio. Mogą to być po prostu filmy z kilku wesel na których odpowiadali za oprawę muzyczną. Powinno to być dla nas wystarczającym wyznacznikiem tego czego się możemy po danym człowieku spodziewać. Będziemy dość wyraźnie widzieć, jak pracuje, jak zabawia ludzi, jak organizuje wszystkie, niezbędne zabawy weselne. Potem, kiedy już wybierzemy tego, któremu powierzymy oprawę muzyczną naszego wesela, pozostaną nam już tylko detale. Ustalimy z DJ-em repertuar, wybierzemy pierwszy utwór do pierwszego tańca. Określimy także godziny przerw na posiłki oraz czas poszczególnych zabaw. PO prostu dopniemy cały harmonogram imprezy weselnej na ostatni guzik, aby wszystko przebiegało zgodnie z naszymi założeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *