Obrusy plamoodporne – najlepszy wybór

obrusy plamoodporne

Branża hotelarsko – gastronomiczna zawsze musi dbać o jak najwyższy poziom swoich usług. Dotyczy to wszystkich aspektów działalności, począwszy od estetycznego wyposażenia pokoi i łazienek, po eleganckie nakrycie stołów w hotelowych restauracjach. Lokale gastronomiczne zawsze cieszą się dużym powodzeniem dlatego managerowie restauracyjni powinni zapewnić swoim gościom komfortowe warunki do spożywania posiłków. Ważna jest nie tylko jakość dań, ale odpowiednia ich oprawa, a w tej kluczową rolę odgrywają obrusy.

Dlaczego warto wybrać obrusy plamoodporne?

W restauracjach takie tekstylia to podstawa. Obrusy, które są odporne na plamy i zanieczyszczenia wyglądają schludnie i estetycznie, podnosząc w ten sposób jakość usług obiektu. W restauracjach wymagana jest bezwzględna czystość i to ona odgrywa kluczową rolę. Każdy lokal zaje sobie sprawę z tego, że żaden gość nie chciałby siedzieć przy zaplamionym stole i spożywać posiłku w nieestetycznych warunkach. Dlatego każda restauracja powinna zaopatrzyć się w obrusy, odporne na plamy i zabrudzenia, bo to one są wizytówką obiektu i mają ważne znaczenie wizerunkowe.

Obrusy plamoodporne – jakie mają zalety?

Tego typu konfekcja stołowa narażona jest na częste zabrudzenia i zaplamienia, które mogą powstać podczas spożywania posiłków. Ktoś niechcący rozleje sok lub kawę, dziecku przewróci się deser, starszej osobie zatrzęsie się ręka przy jedzeniu zupy… i plama gotowa. Dlatego obrusy muszą być uszyte z mocnych materiałów, odpornych na częste pranie i intensywne użytkowanie. Najlepsze są tekstylia wyprodukowane ze specjalnego materiału, wzbogaconego dodatkowo o teflon Du Pont. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowują swoją nienaganną czystość, ponieważ ich plamoodporne właściwości sprawiają, że nie przyjmują zabrudzeń tak jak zwykłe obrusy. A nawet gdy zostają zaplamione można je szybko doprowadzić do stanu idealnej czystości.

Najlepsze obrusy w dobrej cenie

Zakup dobrej jakości obrusów jest bardzo ważny. Dlatego właściciele restauracji powinny korzystać z usług sprawdzonego i rzetelnego dostawcy. Bardzo dobrym wyborem jest sklep internetowy HotelTex, ponieważ oferuje obrusy, wykonane z wysokiej klasy tkanin, takich jak len i satyna. które Pokryte one są specjalną apreturą Teflon DuPont, odporną na plamy. W sklepie znajdziesz piękne obrusy w wielu kolorach i rozmiarach, w klasycznych barwach, o strukturze przypominającej len i w stylowych, roślinnych motywach. Dzięki bogatej ofercie produktowej idealnie dopasujesz je do stylistyki swojej restauracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *