Ochrona psa przed pchłami

Ochrona psa przed pchłami

Każdy właściciel psa wie, ile radości wnosi ten czworonożny pupil w codzienne życie. Mimo wielu zalet, opieka nad psem wymaga także wysiłku. Jednym z często spotykanych problemów są pchły. Zwierzak łatwo może je złapać w trakcie spacerów czy hasania w ogrodzie, zwłaszcza, że lubi on zaglądać w najróżniejsze zakamarki. To bardzo niebezpieczne również dla nas, bo pchły mogą się wówczas znaleźć i na naszej skórze. Dlatego lepiej temu zapobiegać.

Ochrona psa przed pchłami

Na rynku istnieje wiele specyfików, które mają zapewnić ochronę przed pchłami. Mogą mieć one formę preparatu nakładanego na skórę czy szamponu. Praktycznym rozwiązaniem są jednak obroże dla psów. Działa ona przeciwpasożytniczo 24 godziny na dobę. Poza tym, jest ona dla zwierzęcia po prostu wygodna – oczywiście pod warunkiem, że jest idealne dopasowana do jego wzrostu i wagi. Niektórzy producenci oferują także obroże, które mają dodatkowe działania. Aby jednak znaleźć dobrej jakości produkt, trzeba wiedzieć, gdzie go szukać.

Najlepsze obroże dla Twojego psa

Obroża przeciw kleszczom może nieść dodatkowe korzyści. Oprócz właściwości ochronnych, może oferować także te nawilżające i odżywcze. Istnieją obroże, które wzmacniają sierść i redukują problem jej wypadania. Mogą one także zawierać naturalne olejki eteryczne. Jednocześnie ich czas działania może być liczony nawet w miesiącach. Brzmi świetnie, tylko gdzie takie wielofunkcyjne obroże znaleźć? Faktycznie, może to być trudne jeśli mówimy o sklepach stacjonarnych. Dlatego lepiej postawić na sprzedaż internetową. Polecić można sklep Weterynaryjny.pl, który posiada bogaty asortyment obroży dla psów. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów i są gwarancją najwyższej jakości. Bez problemy dopasować można obrożę do potrzeb i gabarytów swojego pupila. Taka obroża może wystarczać na cały sezon wiosenno-jesienny. Mimo wielu korzyści, jest ona przede wszystkim skuteczna w walce z różnymi kleszczami, pchłami i drobnoustrojami -obroże kupisz na: https://weterynaryjny.pl/obroze-przeciwpasozytnicze-c-2_12.html

Obroża przeciwpasożytnicza to prosty i skuteczny pomysł na walkę z pchłami. Dzięki niej nie trzeba obawiać się aktywności psiaka, który lubi zaglądnąć w każdy kąt. Spacery po lesie czy parku są w pełni bezpieczne. Obroża w kontrolowany sposób uwalnia substancje, które odstraszają pchły i inne insekty. Dodatkowa, taka obroża może mieć także inne działanie, chociażby lecznicze. Aby tak było, warto zainwestować w sprawdzony produkt, pochodzący od renomowanej firmy. Duży asortyment w sklepie Wterynaryjny.pl sprawia, że każdy właściciel psa znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *