Oliwka dla niemowląt – kosmetyk uniwersalny

Ciąża to okres, w którym zachodzi wiele zmian w ciele kobiety. Przyszła mama zwraca uwagę na pojawiające się rozstępy i przetłuszczone włosy, szukając dla siebie odpowiednich kosmetyków, które powinny być nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla dziecka. Z kolei pierwsze tygodnie niemowlęcia są dla mamy okresem wzmożonej dbałości o higienę dziecka, gdyż jego skóra jest niezwykle delikatna. W obu przypadkach świetnie sprawdzi się oliwka JOHNSON’S®.

Kiedy warto sięgnąć po oliwkę JOHNSON’S®?

Choć oliwka ta kojarzy się z produktem ściśle przeznaczonym dla dzieci, może być używa również przez dorosłych. A wszystko dzięki uniwersalnemu składowi, który każdorazowo jest bezpieczny i nie uczula. Dzięki temu bez obaw używana może być przez kobiety w ciąży. Jakie jest jej zastosowanie?

  • Oliwka JOHNSON’S® Baby na rozstępy. Zawiera ona specjalne substancje natłuszczające, które nawilżą skórę i będą wspierać proces jej regeneracji. Wystarczy codziennie okrężnymi ruchami dłoni wmasować oliwkę w skórę. Najlepiej stosować po kąpieli.
  • Oliwka JOHNSON’S® Baby na włosy. Każda osoba, która chciałaby, aby jej włosy odzyskały blask i zdrowy wygląd, powinna sięgnąć po oliwkę, która ma efekt nawilżający i odświeżający. Zadziała również odżywczo na skórę głowy.

Jakie są zalety oliwki?
Oliwka JOHNSON’S® cieszy się popularnością już od wielu lat. Warto podsumować dlaczego.

Kto by pomyślał, że oliwka dla niemowląt ma tak uniwersalne zastosowanie? JOHNSON’S® opracował produkt, który w okresie ciąży może służyć mamie, a po porodzie – dziecku. Dzięki temu nie ma potrzeby inwestowania w inne, często dużo droższe kosmetyki. Jeden, skuteczny kosmetyk na półce zapewnia ład i prostotę użytkowania.

  1. Skład oliwki jest bezpieczny i hipoalergiczny. Jest więc odpowiedni dla delikatnej skóry dziecka, jak i dla osób dorosłych, których skóra jest skłonna do uczuleń i podrażnień. Produkt nie drażni swoim zapachem.
  2. Już od dawna wiadomo, że sekretem zdrowej skóry jest jej odpowiedni poziom nawilżenia. Oliwka JOHNSON’S® zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie. Odżywia i uelastycznia skórę, a w przypadku osób dorosłych – zapewnia spowolnienie procesów starzenia.
  3. Oliwka kosztuje niewiele, a jednocześnie jest niesamowicie wydajna. Nawet przy regularnym stosowaniu starcza na znacznie dłużej, niż inne kosmetyki.
  4. Prostota! Oliwka ma prosty skład, jest prosta w użyciu i prosta w działaniu. W tym tkwi jej siła.

Warto sięgnąć po produkt jakim jest oliwka w żelu JOHNSON’S®. W ciąży, w problemach z nawilżeniem skóry, dla pielęgnacji skóry dziecka – każdorazowo sprawdzi się idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *