Profesjonalna, woskowana kamizelka dla myśliwych i nie tylko.

Solidna kamizelka dla myśliwych to podstawa ubioru, szczególnie w sezonie wiosennym czy tez jesiennym. Musi ona spełniać konkretne wymagania w zakresie wytrzymałości, wodoodporności, jak i w kwestii funkcjonalności. Nie każda kamizelka dla myśliwych będzie tutaj więc spełniać te zadania. Aby jednak dokonać zakupu takowej, warto zainteresować się produktami markowymi. Chodzi nam o kamizelki dostarczane przez takich producentów, jak Fjall Raven, Harkila, Camo Snow, czy też Seeland. Szczególnie ta ostatnia firma ostatnio bije rekordy popularności, a właściwie dostarczana przez nią woskowana kamizelka. Jest to wyśmienita kamizelka o wysokiej jakości wykonania i dobrej funkcjonalności.

Woskowana kamizelka myśliwska Seeland Key-Point.

Jest to nowoczesna kamizelka myśliwska, wykonana z solidnego, mocnego i bardzo wytrzymałego materiału. Sprawdzi się idealnie w warunkach wiosennych, letnich, czy też nawet jesiennych. Wyposażona jest w dużą ilość praktycznych i dobrze umiejscowionych kieszeni. Dodatkowo wzmacniana przed zniszczeniem. Tego typu woskowana kamizelka charakteryzuje się ponadto następującymi cechami:

Wewnętrzna podszewka siatkowana zapewnia wysoki poziom komfortu noszenia, oraz dobrą wentylację.

  • Wyposażona w regulację obwodu w pasie.
  • Wysoki, zapinany do samej brody kołnierz.
  • Obszerna kieszeń tylna, pozwalająca zmagazynować różnorodne akcesoria myśliwskie.
  • Wyposażona w dwustronny suwak YKK.
  • Kieszeń wewnętrzna, zapinana na suwak. Tak samo kieszeń na lewej piersi.
  • Kieszenie do ogrzania rąk, trzy kieszenie z każdej strony

Już sama specyfikacja, jaką posiada ta woskowana kamizelka Seeland Key-Point, wskazuje nam na to, iż jest to odzież w pełni profesjonalna. Bardzo istotną zaletą jest tutaj cena, bowiem wynosi tylko 450 PLN, co w przypadku kamizelek myśliwskich z górnej półki, nie jest jakąś wygórowaną kwotą.

Dobór kamizelki myśliwskiej

Oczywiście nie każdemu myśliwemu będzie odpowiadać kamizelka opisana powyżej. Niektórzy z nich będą szukać rozwiązań jeszcze bardziej kosztownych, inni raczej poszukaj bardziej przystępnych cen. Z cała pewnością wspomniana, woskowana kamizelka, jest dobra, co nie oznacza że będzie dobrym wyborem dla każdego. Poza wspomnianą kamizelką mamy jeszcze wiele innych elementów odzieży myśliwskiej tego rodzaju. Praktycznie każdy producent będzie w swojej ofercie posiadać tego typu kamizelki, toteż warto sobie dokładnie to sprawdzić. Jednym z producentów tego typu kamizelek jest harkila, czyli ekskluzywna marka odzieży myśliwskiej. Jest to firma skandynawska, a jak wiemy warunki klimatyczne, jakie tam panują, do najprzyjemniejszych nie należą. W związku z tym, skoro odzież tego producenta, sprawdza się w tak trudnych warunkach, z całą też pewnością, sprawdzi się w naszych.

Pozostają nam jeszcze do sprawdzenia kamizelki innych producentów. W każdym razie, najważniejszą kwestią jest dopasowanie jej do swojego ciała. Sprawdzenie funkcjonalności kamizelki. W przeciwnym razie, zaraz po zakupie może się okazać, iż nie spełnia ona naszych oczekiwań, a to jest niedopuszczalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *