Wypożyczalnia samochodów – uczcij swój ślub w wyjątkowy sposób

wypożyczalnia samochodów

Ślub to wyjątkowa uroczystość. Poza znalezieniem odpowiedniej sali na wesele, a także załatwieniem formalności istotne znaczenie ma również znalezienie samochodu do ślubu. Powinien on być wyjątkowy. Można dobrać model samochodu do stylu ślubu. Zatem mogą to być zarówno limuzyny, luksusowe samochody klasy S, samochody sportowe czy samochody retro. Największy wybór znajdziemy w wypożyczalni samochodów, która może go wynająć razem z kierowcą.

Ślub w stylu hollywoodzkim – wynajmij klasyczną limuzynę

Bardzo modne jest urządzanie ślubów tematycznych, szczególnie jeśli korzysta się z usług wedding plannera. Jednym z pomysłów może być ślub w stylu hollywoodzkim. Aby zachować klimat czerwonego dywanu, warto zdecydować się na limuzynę, oczywiście najlepiej białą. Możemy tu liczyć na szereg udogodnień, m. in. skórzaną tapicerkę i siedzenia, a także schowek na szampana. Taki samochód doskonale skomponuje się z wytwornymi stylizacjami Państwa Młodych: suknią ślubną w stylu księżniczki i wytwornym frakiem.

Wypożyczalnia samochodów – retro zawsze w modzie

Ciekawym pomysłem jest także oprawa ślubu w stylu retro, gdzie moda lat 20-tych czy 30-tych podkreślona jest przez stylizację młodej pary oraz samochód do ślubu. Niewątpliwie taka oprawa jest niezwykle unikalna i oryginalna. Można zdecydować się na stary samochód w stylu zabytkowego kabrioletu Chevroleta czy też Alfy Romeo. Taki samochód tworzy klimat sprzed dziesięcioleci, a jednocześnie dodaje prestiżu całej uroczystości. Można również zadbać o to, by nie tylko Państwo Młodzi, ale również kierowca ubrany był w strój stylizowany na lata 20-te. Samochody stylizowane są w doskonałym stanie i przechodzą regularne przeglądy. Niepowtarzalny jest również dźwięk silnika.

Pokaż prestiż i wybierz sportowe Porsche lub Lamborghini do ślubu

Miłośnicy szybkich samochodów mogą zdecydować się na samochód sportowy, który nie wymaga zatrudnienia kierowcy. Zarówno Pani Młoda, jak i Pan Młody mogą go prowadzić. Tutaj można wybrać nowe sportowe modele, takie jak Porsche czy Lamborghini, a także Ferrari. Taki samochód zapewni z pewnością dodatkową adrenalinę, której w takim dniu i tak nie brakuje. Na pewno Para Młoda zrobi piorunujące wrażenie. Warto tutaj postawić np. na czerwony kolor, który doskonale będzie się komponował z bielą sukni ślubnej. W tym kolorze Pan Młody może mieć dodatki w postaci krawata lub muszki, a także poszetki.

Warto sprawić, aby ślub był wyjątkowy. Zatem wybór odpowiedniego samochodu może pełnić kluczową rolę. Wypożyczalnia samochodów oferuje szeroki wybór modeli. Dzięki temu każda para znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *