Zestaw odzieży dla myśliwych Jahti Jakt.

Dostawcy odzieży dla myśliwych, praktycznie każdego dnia starają się opracowywać nowe technologie, które pozwolą na osiągnięcie jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu w trakcie polowań. Do zdecydowanie najbardziej popularnych, a zarazem i najbardziej kosztownych zestawów odzieży należy bez wątpienia zaliczyć zestawy dostarczane przez skandynawskich producentów. Są to zestawy o zdecydowanie najwyższym poziomie jakości, co jest wynikiem głównie tego, iż w Skandynawii mamy bardzo trudne warunki do polowań, przez co też tamtejsi producenci muszą przygotować swoją odzież tak, aby sprostać trudnym warunkom pogodowym. Sprawdźmy wobec tego, co oferuje nam jeden z lepszych i bardziej uznanych dostawców z Finlandii, czyli firnma Jahti Jakt.

Profesjonalne materiały i wysoka jakość wykonania.

Przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na fakt, iż firma Jahti Jakt, zapewnia nam zestawy odzieży myśliwskiej, wykonanej z najlepszej jakości materiałów, oraz z zastosowaniem najnowszych technologii. Dzięki temu odzież ta gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, ale także odpowiednią regulację w zakresie gospodarki termicznej wewnątrz odzieży. Mamy tutaj zastosowane najlepsze materiały, gwarantujące nieprzepuszczalność wody oraz wiatru, co w warunkach panujących na co dzień w lasach Finlandii jest wręcz elementem nieodzownym dla zachowania bezpieczeństwa oraz komfortu podczas polowania. W większości przypadków, dostarczane zestawy ubrań Jahti Jakt będą wyposażone w sztandarowe dla tej firmy rozwiązanie, czyli profesjonalną membranę Air-Tex2, która gwarantuje zatrzymywanie wiatru oraz wody, dzięki czemu myśliwy jest zabezpieczony przed przewianiem oraz przemoczeniem, a to przecież dwa najgorsze zagrożenia ze strony czynników atmosferycznych.

Zestaw Thron produkcji Jahti Jakt.

Przede wszystkim, trzeba tutaj powiedzieć, iż jest to co prawda kosztowny zestaw, jednakże gwarantujący wysoki poziom wytrzymałości, oraz zabezpieczenia myśliwego przed zagrożeniami występującymi w trakcie polowania. Zestaw Thron jest tutaj przeznaczony do polowań w wyjątkowo trudnych warunkach. Do największych zalet zestawu należy zaliczyć:

  • Siatkowane otwory wentylacyjne, zamykane na zamek.
  • Krój z wysokim stanem chroniący nerki przed przeziębieniem.
  • Przyjemna w dotyku podszewka.
  • Duży wygodny, odpinany kołnierz, zapewniający wyższy poziom zabezpieczenia przed przewianiem.
  • Zamek zabezpieczony dwoma patkami.
  • Praktyczna kieszeń na piersi.

To oczywiście tylko niektóre i w dodatku całkiem podstawowe elementy charakterystyczne dla tego zestawu, wartego prawie 1300 PLN. Trzeba tutaj jednak przyznać, iż są to pieniądze stosunkowo niewygórowane jak za tak dobry zestaw odzieży, gwarantujący myśliwemu pełne poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody w trakcie każdego polowania. Trzeba tutaj szczerze przyznać, iż odzież dostarczana przez Jahti Jakt, jest jedną z lepszych jakie obecnie możemy dostać na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *